Promiňte nevěděl jsem!

26. září 2007 v 16:16 | Anči |  Drabble
Tak tady píšu další povídku na přání je pro Ivku a její zadání znělo.......Snape, Brumbal a Hermiona......slash/erotika romantika, komedia a sex
!!!!POZOR!!!Koho odpuzují erotické věci nečtěte. Nechci slyšet urážky v podobě hovada díky!!!POZOR!!!
Bradavické pozemky byly po zimě opuštěné a smutné. Ale jak přicházelo jaro. První teplé sluneční paprsky se rvali přes bouřkově šedé mraky. Bylo ráno a mlha stále nechtěla opustit Bradavické pozemky. Přeš stále ještě promrzlou půdu se na svět prodíraly první barevné kvítky a na stromech už se objevovali zelené výhonky na náběh listů.........................
více v článku!

................... Zapovězený les byl opuštěný a pořád smutně zapustlý. Mezi stromy byly ještě vidět zbytky sněhu. Jaro se přibližovalo...stejně jako se už nebezpěčně přibližoval konec školního roku. Byl sice teprve březen, ale i tak už byla větší půlka školního roku pryč. Bradavický hrad takhle brzy ráno tkvěl pustotou. A ještě taky bude byla totiž sobota a Bradavičtí studenti byli rádi, že si mohou přispat. Dnes měly davy dětí navštívit Prasinky a tak si muž stojící u okna jeho kanceláře modrýma očima přes půlměsícové brýle kontroloval cestu, jestli je vše bezpěčné a jak má být. Mezi tím se díval na celé Bradavické pozemky a ten pohled v něm vzbuzoval krásné vzpomínky a také lásku k Bradavicím. Miloval je, stejně jako miloval všechny studenty co kdy navštívili školu čar a kouzlel. Nedokázal si představit to, že by se někdy někomu mohlo stát. Ale Bradavický ředitel musel být silný, protože kdyby opustil Bradavice nebo kdyby se mu cokoliv stalo věděl, že by škola přestala být bezpěčná. Měl na svých bedrech velkou zátěž. Přistoupil k myslánce stojící vedle něj a vytáhl si z hlavy vzpomínku. Vzpomínku ve které byl pohled na Bradavice probouzející se do Jara.
Přešel ke svému velkému stolu a poslal vzkaz Profesoru Snapovi aby za ním přišel a s sebou vzal Hermionu Grangerovou. Albus Brumbál unaveně padl do křesla přemýšlel nad tím co mu už pár dní vrtalo hlavou. Sám nemohl pochopit jak se to stalo, ale bylo to tak. Čekala ho svatba. Vůbec si to nedokázal představit, ale čekala ho svatba. Chtěl se vdát u jezera na Bradavických pozemcích. Sám nemohl uvěřit jak se zamiloval. Jak se to stalo. Nebylo to snad a ni možné. Miloval ho. Nevěřil tomu, že se v takovém věku dočká svatby. Těšil se, ale ještě neměl promyšlené svědky. Ale to už nebyl takový problém právě ho totiž někdo napadl. S profesorem měl k této osobě hodně simpatií a tak proč by nevzali zrovna jí. Opřel si hlavu o opěradlo vypolstrovaného křesla a za nedlouho usnul.
Vzbudilo ho zaťukání a poté vrznutí dvěří. Otevřel oči, narovnal si své půlměsícové brýle, postavil se a rozpřáhl do široka své velké paže na uvítanou. Do místnosti vešel Profesor Snape a za ním stála malá čarodějka, která ještě mžourala nevyspáním. Snape a Brumbál si padly do náruče darovali si horký polibek. Hermiona na ně koukala s vytřeštěnýma očima. Nemohla uvěřit tomu co právě viděla. Brumál se poté zpět posadil do svého křesla a Severus vykouzlil před jeho masivním stolem dvě pohodlná křesílka. Sevík i Hermi se posadili a Brumbál promluvil. Nejdříve k Snapovi.
,,Seve!"Promluvil Brumla poněkud přitepleným Hermioně dosud neznámým hlasem.,,Vymyslel jsem koho budeme mít za svědky."Protáhl pyšně Brumbál a pak už promluvil na Hermionu..než Snapík stihl něco říct.
,,Slečno Grangerová! Chtěl jsem se vás zeptat jestli by jste nám. Teda mě a profesoru Snapovi dělala společně s panem Harry Potterem svědky na naší svatbě."Naštěstí tohle už řekl svým příjemným a milým hlasem jinak by už se tam začala Hermi válet v křečích smíchu.
Hermiona jen přikývla a radši nic neříkala, protože by mohl v jejím hlase být slyšet vásměšný tón.
,,Teď už můžete jít." Řekl Brumbál a ukázal směrem ke dveřím. ,,Podrobnosti vám řekneme v blýzké době."
Hermiona vstala a když za sebou zavřela dveře nepatrně mrkla na Severuse a zabouchla za sebou dveře. Teď už tam zůstal Brumla a Sev samotný. Sev vstal a došel až k Albusovi. Sedl si na něj obkročmo a začal ho líbat. Bílé vousy se jim pletly do pusy a překážely v olizování druhého. Zčali ze sebe trhat oblečení až na sobě seděli úplně nazí. Líbali se a Snape ani nesáhl na Brumbálovo péro a už byl po tom. Brumla byl udýchaný jak pes po třicetri kilometrovému běhu a to se ani nic nestalo. Najednou se v něm nahromadila všechna zbývající energie a strčil do Seva, který na něm pořád seděl péro a oni dva se svalili na zem. Snape zařval jak lev, že ho museli slyšet celé Bradavice a rychle oddychoval. Brumbál drsně přirážel. Až se divil, že už není po infarktu. Zařval a svíjel se v orhasmu. Lehl si vedle Snapa na zem a oba už měli dost.
Leželi vedle stolu a rychle oddychvali. Najednou uslyšeli zaťukání a dovnitř vešel Hagrid.
,,Pane řediteli! Slyšel jsem jak tady někdo řve tak jsem se sem přišel podí.................."
Dokončil větu a koukal se z jednoho ptáka na druhýho.
,,Promiňte nevěděl jsem"Řekl rudý Hagrid a zabouchl za sebou dveře a brblal si něco pod vousy jestli se mu to náhodou nezdálo.
Já vím tu erotiku jsem trošku odflákla, ale nějak se mi nechtělo nad tím přemýšlet. Jinak se omlouvá, že jsem přiřadila ještě Hagrida, ale zdálo se mi to jako dobré obživění!:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenča Lenča | E-mail | Web | 26. září 2007 v 17:12 | Reagovat

páni super povídka!

2 barunka barunka | Web | 26. září 2007 v 17:15 | Reagovat

Teda to je něco:))

3 Ivča Ivča | Web | 26. září 2007 v 17:18 | Reagovat

Ježííš ja som spadla skoro zo stoličky. Boží! Super!!!!!!!!!!!

4 Anči Anči | Web | 26. září 2007 v 17:20 | Reagovat

Moc vám všem děkujuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!

5 Ivča Ivča | Web | 26. září 2007 v 17:32 | Reagovat

A pridala som si ťa do oblúbených stránok...fakt si ma tou poviedkou dostala!!

6 Tina Tina | Web | 29. září 2007 v 12:14 | Reagovat

Tak to bylo zajímavý. Dost perverzní ale zajímavý. Pěkný

7 Aikaterine Aikaterine | Web | 5. dubna 2008 v 12:13 | Reagovat

Mám velký výtlem ještě teď! Komický až hrůza(jakože to není hrozný ale tak moc je to komický)podle mě ovšem XD. Já z tebe nemůžu, tak zábavné popisování situací! :D

8 Niky Niky | 19. června 2008 v 16:09 | Reagovat

Tak to je krize...fůůůj

Začátek napsaný velmi slušně,ale ta erotika je SILNĚ odfláknutá!Naprosto antisexuální,chybí prožitek a detaily.

Jsem zklamaná...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama