Romantický tanec

9. září 2007 v 12:28 | Anči |  Jednorázovky
Tak jsem se konečně odhodlala a napsala jsem dárky za 2. bleskovku! Je to nic moc, ale tak doufám, že se to bude aspoň trošku líbit.
První je pro Miraellu a jmenuje se Romantický tanec. Je to komedie a tak doufám, že se ti to bude líbit!;))))))(Je to trošku uspěchané)

Bylo krásné léto. Ptáčci prozpěvovali veselé písně jakoby věděli, že se chystá velká slavnost. Slečna s ryšavími vlasy se procházela po zahradě a přemýšlela jak se zabavit.
Ginny právě zahlédla trpaslíka, tak po něm skočila. Jenže ten ji kousl do nosu a utekl. Ginny si držela nos a nadávala. Říkala něco v tom smyslu, že je to vůl a že ho jednou zabije. Vrátila se s špatnou náladou do doupěte a pod vousy si nadávala na všechno, co jí v tu chvíli vadilo.
Vešla a hned mezi dveřmi jí paní Weasleyová řekla:
,,Ginny jestli chceš tak si pozvi někoho na svatbu, aby ses nenudila!"
,,A to jako myslíš koho?"řekla Ginny naštvaným hlasem.
,,ještě ty mě tady budeš otravovat nemám na tebe náladu."říkala si v duchu Ginn a už chtěla odejít. Už stála na schodech a její mamka na ní ještě zvolala.
,,Koho chceš! Hlavně aby ses nenudila a nemusela se bavit jen s tetičkou Muriell!"
,,Joo! S tou sotva, to radši budu tancovat nahá vepřostřed parketu!"Ale to už řekla polohlasem, ale mamka jí stejně slyšela a hodila po ní vražedným pohledem.
***
Nadešel den svatby. Počasí vyšlo nádherně, bylo teplo a byla krásně modrá obloha. Na zahradě stály dva velké, bílé stany! Bylo tam plno zlatých židlí a malých stolečků. Všude byly růžové a zlaté mašle a Hermiona tam vyčarovala několik zlatých, bílých a růžových balónků. Zahrada byla čistá a odtrpaslíkovaná.
Ginny se tam cítila cize. Jakoby vůbec nebyla na ,, jejich " zahradě. Všude bylo přezlaceno přerůžověno a přepentličkováno. Všichni se točili kolem svatby. Všude byl stres a nervozita. Paní Weasleyová lítala nervózně po celé zahradě.Všechno muselo být na svém místě.
Nejhorší na tom bylo, že se Ginn vůbec nelíbilo, že musí být družička. Musela na sobě mít nechutné růžové šatičky, jak nějaká princezna nebo co. Fuuj. Jinak s hlavou byla docela spokojená. Ryšavé vlasy měla svázané do elegantního drdůlku. U obličeje se jí kroutilo pár neposedných pramínků vlasů. Byla jemně namalovaná. Lehce narůžovělou tvář a krásně červené, svůdné rty.
Lidé začali přicházet a zahrada se začala pomalu, ale jistě plnit. Ale Ginny čekala jen na jenom na dva lidi. Vyhlížela je a oni pořád nikde. Všichni jí byli jinak docela ukradní. Tak samozřejmě, že tam byli nějaký lidé s kterými se zdravila s prohodila pár slov a bylo jí to milé.
Začal obřad. Ginny chtěla, aby jí viděli jak jde průvodem.
Šla Fleur s panem Delacourem. Fleur to docela slušelo. Ginny jí sice neměla moc ráda, ale musela uznat, že jí to opravdu slušelo. Zlaté vlasy se jí vlnili na zádech. Čelenka jí ve vlasech svítila jak hvězda na nebi. Růžové svatební šaty jí přiléhalo na hubené tělo. Byla to pěkná nevěsta. Šla paní Weasleyová a Bill. Bill měl na sobě černé kvádro a i přes zjizvený obličej vypadal pěkně. Poté šla paní Delacourová a pan Weasley. Za nima šla Gabriela a Ginny. Měli stejné šaty a Ginny si připadala trapně. Už už si přála, aby obřad skončil, protože zahlédla své hosty.
***
Konečně si řekli Bill a Fleur své ano a Ginny se vydala vstříc svým hostům. Neville Longbottom vypadal hezky, byl v seku černém. Měl bílou košili a černého motýlka. Seamus Finnigan vypadal úžasně, měl černé sako, červěnou košili a černo-červenou kravatu.
,,Ahoj kluci!"pozdravila je Ginn.,,Jsem ráda, že jste přišli, já bych se tady nudila."
,,Čau" Pozdravili dvojhlasně Neville a Seamus.
,,Sluší ti to" Složil jí poklonu Seamus a trošku se začervenal.
,,Jo děkuju"ódpověděla mu Ginny.,, Půjdeme tancovat?"zeptala se Ginn.
,,Joo tak jo. Jsem se tě chtěl teďka zeptat." Řekl jí Neville. Seamus jen tak přikývl a snažil se ztratit. Protože se mu tancovat moc nechtělo.
Ginny je vzala za ruku a táhla je do prostřed tanečního parkketu, který se objevil pod jedním bílým stanem.
Dotáhla je tam a začala se ladně pohybovat. Neville se k ní přidal, ale Seamus tam stál jako dřevo.
Ginny jim zavázala oči. Přistavila je k sobě a řekla jim, že jim zaváže oči a bude s nima tancovat. Přistavila je k sobě dala jim ruce tak aby spolu mohli tancovat. Oni se chytli Nevill začal Seamuse provádět po parketu. Tancovali veprostřed a všichni se jim uhnuli a začali si na ně ukazovat.
Neville a Seamus tancovali dál a ani jeden nezjistili, že netancují s Ginny ale spolu. Teď už se skoro všichni svatebčani přišli podívat jak spolu nadšeně tancují. Neville Seamuse prováděl po celém parketu a Seamus jen tak cupital. Vůbec neuměl tancovat.
Hodně lidí se začalo smát a ukazovalo sio na ně čím dál víc lidí.
Potom už klukům přišlo divné, že se všichni smějí. Sundali si šátky přes oči a když se na sebe podívali tak se lekli. Vykuleně koukali a otáčeli se dokola a civěli na všechny kteří se teď prohýbali smíchy.
Já s tím moc spokojená nejsem, ale tak uvidíš no!
Další přibidou během dneška..snad:D
__________________________
Aktualizace 14.3.2009: Tato povídka je děsná a já to vím. Berte prosím ohled na to, že jsem byla ještě malá a neschopná.:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miraella Miraella | Web | 9. září 2007 v 13:50 | Reagovat

Bože, já se smíchy prohýbám :D:D:D Všechny moje oblíbené postavy v jednom, super legrační :D Už od kousnutí do nosu jsem dusila malý smích a na konci jsem se doslova řehtala, jinak, chudáčci "moji" kluci... :)) Já bych šla tančit s Nevillem a Ginny bych milostivě přenachala dřevo Seamyho, tak :D

Máš hodně originální nápady, chtěla bych mít aspoň zlomek z tvojí fantazie :-)

2 Anči Anči | 9. září 2007 v 17:29 | Reagovat

Já, že mám originální fantazii jo!No ty ses zbláznila, ale opravdu! Ty taková super povídkařka! Já mám možná trošku bláznivou fantazii a ty ji máš taky! Mooc ti děkuju! ty jsi zlato!!!!

3 BlacckHerm BlacckHerm | Web | 11. září 2007 v 20:40 | Reagovat

Jojo, Miuš moc noplývá fantazií:d ale když už něco napíše!!!:D je to supééér! proto takčasto neíše:( škoda:D:D je to faktis good!:D se se lehce(hodně) tlemila:D:D:D:D

4 Luca Luca | 12. září 2007 v 17:33 | Reagovat

Fajnééé podobá se mi to:--)

5 Anči Anči | 12. září 2007 v 18:59 | Reagovat

BlacckHerm: Děkuju moooc! No moje fantazie taky nejní moc vyvynutá!

Luca: Díky! No to je teda škoda, že tě neznám osobně!:D

6 Tina Tina | E-mail | Web | 19. září 2007 v 14:43 | Reagovat

To bylo pěkný!:D

7 šarlot šarlot | Web | 25. září 2007 v 18:33 | Reagovat

ach takhle mi ztrapnit Seamyho, ježiš ten je tak sexy, nezdá se ti? :D JInak povídka byla vskutku origoš a především a hlavně vtipná!

8 Anči Anči | 26. září 2007 v 13:46 | Reagovat

Děkuju ti mooooooooooooooooc!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama