I. pro Ivču

1. října 2007 v 16:58 | Anči |  Albhabet Meme
Tak první písmenko mi zadala Ivča a to je písmenko I. ze začátku jsem si myslela, že je to brnkačka, no ale je to nic moc. No to je jedno baví mě to tak snad jsem to nějak good zvládla!
inspirace-Tak ta mě docela už dochází. Ale jinak si myslím, že jí mám docela velkou a dobrou
iluze- Tak to je věc v který občas žiju. No možná to někdo zná taky.
Ilona-Tak tohle jméno naprosto nesnáším!(promiňte jestli tady je nějaká Ilona) A nesnáším ho, protože se tak jmenuje naše třídní a je to největší kráva!
internet-to je věc bez, které by to bylo naprd. Protože bych nemohla mít blog a taky číct všechny ty úžasný povídky!
instalování-Tak to nesnáším. Mě to většinou nejde. A nejhorší je, že je to většinou anglicky a tomu já moc nerozumim.
inženýr-Tak to je můj táta.No a taky jeden můj kámoš(no nevim jestli se tomu tak dá říkat)No a s tím klukem je to tak. Jednou ten kluk jel na kole a já mu říkám.,,Ty seš, ale inženýr." no a on mi na to odpověděl.,,No já za to nemůžu, že já budu inženýr a vy tady všichni budete hrabat popelnice."No a on se ten kámoš jmenuje Martin a rodiče mu říkají Maňas! A on je to taky strašnej vůl. No takže mi mu říkáme Inženýr Maňas Krypl Skrblík(pže je skrblajs no to znáte!)
Inteligence- No tak někdo mi pořád nadává, že jsem neinteligentní. Ale ten kdo to říká, tak je to on sám. Znáte to! No, ale tak co. Já si třeba o sobě myslím, že nemám zrvona inteligentní myšlení. Ale ten kdo mi nadává, že jsem naprosto neinteligentní tak má většinou inetligenci na nule.
Idol-Tak to je všem známé. Každý má nějakého toho idola, jenže né každý má třeba normální osobu. Třeba u kluků je to většinou Pamela nebo Ewa Farna. No a u holek je to docela všemožný.
Írák a Írán-Tak to jsou země, ktré svazuje teď už asi ne válka. Jsou to chudé země o kterých se často mluví. A mě je jich skoro líto...:(
Ivča-no tak to je nejen kámoška, která mi zadala tohle písmenko, ale i holka která myslim, že ví co chce a píše krásný povídky, který si ráda přečtu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivča Ivča | Web | 1. října 2007 v 18:25 | Reagovat

Ježiš dakuju. Je to super. Najmä ma potešilo to posledné!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama