Crabbe a Goyle a Severusův omyl

19. března 2008 v 15:42 | Anči |  C&G
Další kravina na účet! To je když tak to o čem jsem mluvila, když mi Miraella udělala nový design. A chtěla bych ji to věnovat!
Je to blbost, ale fakt mě ten design se Sevíkem inspiroval.
Sama koukám jaká jsem perverzní! Takže komu se nelíbí sexuální, slashové, nechutné scénky ať si to radši nečte! Abyste mi pak neříkali jaký jsem prase. To nechci slyšet! I když je to velká, hodně velká pravda. Ale i tak prostě NE!:D:D
Takže teď se můžete, no s chutí!..:D…pustit do čtení! A chci kupu komentářů…protože podle návštěvnosti sem chodí docela dost lidí a komentář mi sem napíšou čtyři lidi…:(

__________________________________________________________
Byl krásný jarní den, ale studenti Bradavic museli sedět v lavicích. Mezi nimi byli i toužící po sobě studenti Crabbe a Goyle, kteří museli trávit čas ve sklepení na dvouhodinovce lektvarů, který by rozhodně využili jinak. Využívali aspoň toho, že seděli vedle sebe a navzájem se...drželi za ruce a dělali…lektvar, který mnohonásobně zvyšuje erekci. Jenže právě kolem nich procházel Severus Snape a viděl co chlapci provádí pod lavicí…
,,No co to tady děláte vy dvě tlustý prasata!" Zařval Snape a když je viděl pořádně zrudnul.
,,Noo mi se tady....noo-!" koktal Crabbe.
,,Tohle si nechte na večer, podívejte se na zem. Vždyť je to tam celý bílý kvůli vám! Co jste to udělali?"
Kluci se hned začali hrnout pod lavici, aby se podívali co Snape mysli. A potom uviděli veeelikou bílou louži.
,,To si uklidíte! Že vy jste se napili toho vašeho nepovedeného lektvaru? A teď to z vás samovolně tečte!"
,,No a nechcete taky?!" Zeptal se Goyle a celá třída se začala hlasitě smát!
Snape zrudnul vzteky ještě víc a snažil se zabránit touze se napít toho zázračného lektvaru. Měl totiž zrovna velké potíže s erekcí. Ani když se ho snažil Brumbál dostat k vyvrcholení nic něj nevyteklo, jedině to, že si omylem ucvrkl…Před touto akcí s Brumlou si totiž zapomněl dojít na záchod. Proto také nechal studenty udělat tento lektvar. Sice by si ho mohl udělat sám, ale proč nevyužít nebohé studenty. A navíc, toho potřebuje víc. Protože tohle byl jeho experiment…A Crabbe s Goylem ho utvrdili v tom, že funguje.
,,Máte u mě trest. Dnes večer v osm hodin se dostavíte do mého kabinetu. A přesně jinak vám něco urvu!"
,,Tak dobře pane profesore!" Odpověděli dvojhlasně Crabbe a Goyle a v hlavách se jim utvořil bezvadný nápad. V učení nevynikají, ale v tomhle. Na tohle pan profesor nezapomene. To se nemusí bát.
Když Severus oznámil konec hodiny a nařídil jim nalít svoje lektvary do lahviček a odevzdat. Nějak záhadně mu od naší dvojice zmizely dvě lahvičky. Chlapci se nalili do dvou lahviček. A jednu z nich šli odevzdat, ta druhá Crabbovi nějak záhadně zmizela v kalhotách, že to u něj vypadalo ještě větší.
Když odešli šli se hned chystat na večer. Vešli do ložnice, kde naštěstí nikdo nebyl. Všichni se totiž běželi podívat do velké síně. Minerva tam měla prý z hecu udělat stryptýz. Se prý vsadila s Kratiknotem, kdo bude dřív..No a ona prohrála…To je to stáří a stejně…Brumbál to umí nejlépe na škole. Ona je totiž McGonagalová trošku lehčí dív…důchodkyně.
Ale stryptýz, to nebylo pro naše kluky. Ti si vystačili sami. Dracovi ukradli láhev nejlepší whisky od otce. Trošku upili a do zbytku nalili tento zázračný lektvar. Schovali ho pod postel do kufru mezi nejlepší tanga.
Byly tři hodiny odpoledne. Takže se ještě stihli zajít na záchody. Aby svoje přirození upravili na večer.
Museli použít skoro sekeru, protože jejich křoví by se nedalo jinak zlikvidovat. To by se Sevík ještě poškrábal, měl by třísky a trny by se mu zaryly do jeho chlouby. A to by pak skučel a z večera by nic nebylo. Před sebou svoje chlupy schovávat nemuseli, protože přes jejich pralesy by trny, třísky, ani škrábance nemohli cítit.
Když už se tedy konečně vymítili, šli se ještě umýt! Došli do pokojové koupelny a společně se vmáčkli do velké zelené vany. Už z nich konečně přestala kapat ta…ehm…bílá tekutina. A tak se mohli bez starosti začít mýt, ale to by nebyli Crabbe a Goyle, aby spolu byli ve vaně a ani toho nevyužili. Říká se přece ,,Vždy a všude ne?"
Když konečně vylezli z vany, šli se obléknout. Každý si vzal svoje nejoblíbenější tanga. Bez křoví se do nich vešli o hodně lépe. Ale i přesto museli mít velikost deset XL.(všichni samozřejmě víme proč.)
Oblékli se a vyrazili na večeři, museli nabrat síly.
Dorazili na večeři a začali do sebe cpát všechno v okruhu pěti metrů. A zapíjeli to mlékem. No, ale stejně si říkali, že lepší by bylo něco jiného, bílého.
***
Osmá hodina odbývala a Crabbe s Goylem v ruce s whisky stepovali před kabinetem jejich oblíbeného profesora Severuse Snapa.
Když zaťukali ve dveřích se objevila hlava Severuse, v obličeji s výrazem , kdo mě to tady otravuje když si tady užívám' …Ale když je uviděl na tváři se mu objevil široký přívětivý úsměv a jeho kalhoty se v rozkroku nebezpečně zvětšily.
,,No tak pojďte do večerky máme málo času. Na to, kolik tady máme práce!" Řekl Sev přísným hlasem a popohnal je postrčením do tlustých pozadí dál.
Chlapcům se tím pádem otevřel pohled na profesorův kabinet..Všechno bylo sladěno v zelených a nebezpečně svítivě růžových barvách. Kluci byli ohromení a když se jim naskytl na stroze oděného Snapa, ještě víc vyvalili oči.
Předali mu láhev a profesor je vyzval aby se posadili.
,,No tak jistě víte! Proč jsme tady!" Začal Sev pomalu.
,,Aby jste nám dal trest pane profesore!" Připomněl mu Goyle.
,,Ano to je jistě pravda, ale on to bude trest spíš pro mě! A až vám řeknu o co jde, byl bych rád kdyby jste si to nechali pro sebe. Já vždy poznám, když mi někdo lže."
,,Dobře, pane profesore! Jo a tady jsme vám přinesli lahvičku výborné whisky."
,,Doufám, že to není jed! Snad jste nezapomněli, že učím lektvary." Otevřel Severus whisky a ten jeho dlouhý špičatý nos, strčil do láhve.
,,Jej to je zvláštní vůně whisky. Asi jste do toho nic nenamíchali, ale voní to opravdu nádherně. Musela být drahá ne?" Optal se jich profesor.
,,Ale napiju se až za chvilku! Potřebuji radu, zítra mám rande s Pomodou! No a já bych se potřeboval naučit nandávat kondom.
Crabbe s Goylem na něj koukali, jako by to slyšeli poprvé!
,,Cože? Kondom. A vy to chcete s Prýtovou?" Vyjekl Goyle a zakryl si vystrašeně ústa.
,,No a co je na tom zvláštního ty tupče, a nevyptávejte se a ukažte jak se to dělá!" Křikl Snape a strhl ze sebe velký netopýrský župan, takže se jim naskytl pohled na profesorovu chloubu.
,,Tak tady je! Mě se to vždycky nějak svlíkne! Nevím proč! Ale vůbec to tam nedrží!" Ukazoval jeho marný pokus a vrazil Crabbovi do ruky již zkoušený prezervativ.
Crabbe s Goyle samozřejmě tyhle věci dávno znali, protože strašně rádi experimentovali, ale přes to křoví se ty jakýsi balónky, stejně roztrhly.
Crabbe s Goylem tedy začali divoce máchat rukama a vysvětlovat jak nandat kondom. Nandávali mu ho na postaveného ptáčka a ani si nevšimli, že Snape hlasitě vzrušeně vzdychá. ,, Tak a teď si to zkuste sám pane profesore!" Podal mu kondom, už docela hnusně zašpiněný, plný bílé, lepkavé tekutiny.
,,Já myslím, že to nebude potřeba, děkuji chlapci! Jste velmi laskaví! Teď už se budu moct napít ne?" Řekl Sev, vzal si kondom a zavdal docela dost Dracovi whisky s příměskou lektvaru.
Když se upil skoro půlku láhve, zastavil se a najednou zjistil, že nějak vlhne.
,,Sakra co to je?" Začal hysterčin Sev a běžel do koupelny kde se to všechno snažil zastavit. Vlezl do vany…Ani nemusel napouštět vanu a už byl ponořený celý v....té zvláštní bílé tekutině. Crabbe s Goylem radši stáli v povzdálí a chechtali se mu, až se jim třásly špeky. Ale popravdě byli zklamaní, mysleli si..kdo ví jak si neužijou.
,,Pane profesore? Nechcete nějak pomoct?" Ptal se Crabbe pozorujíce profesora topící se ve vlastním spermatu.
,,JO to bych prosil!" Zaječel s brekem Severus, který stále držel v ruce onen kondom, vylítl z vany a běžel přes celý hrad nahatý, vystřikujíce na všechny strany bělotu. Všichni se zrovna vraceli do společenských místností! Takže se jim naskytl velmi krásný pohled. Všichni uznali, že Severus Snape má strašně sexy zadek. A ta chlouba, no prostě opravdovej* kanec. Jen Filch měl problém, protože po něm musel všechno uklízet.
*opravdovej- spisovně to nešlo..:D
Nevím jestli je tahle kapitola nějak zvlášť vtipná! Ale tak stejně doufám, že vám se líbila!:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jasane Jasane | E-mail | Web | 19. března 2008 v 18:39 | Reagovat

Náááhodou! Je skvělá!!!! Strašně jsem se u toho smála xD Snape jak běží po hradě xD OMG! Skvělýý!

2 Miraella Miraella | Web | 19. března 2008 v 19:49 | Reagovat

Och bože, já umírám:-D Asi co chvíli zhebnu. Anči... já z tebe fakt nemůžu!!! To je tak neskonale prasácký!!! Čunčo! :-D Ne, je to dokonalý... i vtipný, i perverzní... prostě tvůj nezaměnitelný styl:-D Já už jen čekala, kdy při popisování CaG pralesa napíšeš, že jim tam trčí borovice s šiškou na špici :-D Chudáček ubohý Snape... stejně mu to přeju, haha :-D

3 Andromeda Andromeda | Web | 19. března 2008 v 22:17 | Reagovat

Hej! :D Ja som skoro umrela smiechom :D bože perfektné!!!!! :D:D

4 Anči Anči | 20. března 2008 v 9:25 | Reagovat

Jasane-:D fakt! Tak to dík! No jo Sev!:D

Mio neumírej prosím!! Ale já upozorňovala, že je to prasácký! Hele, ale to vůbec není špatný! ta šiška by se pak mohla zaloudit někomu do prdele!:D...Dík...od tebe to vždycky strašně potěší!

Andromda-...Né vy tady kvůli mí povídce umíráte! Sakra..:D...Né...Díky ti!

5 Merisa Merisa | Web | 20. března 2008 v 16:15 | Reagovat

:D:D tohle mělo grády! ;D Jsem ráda, že mi už bylo patnáct :D:D Ještě by jsi mě mohla zkazit (teda pokud by to bylo možný) :D:D Ale povídka skvělá, jako vždycky! :)) Tvůj styl byćh poznala kdekoliv ;) Bože, já z toho nemůžu :D

6 afgreki afgreki | Web | 20. března 2008 v 20:24 | Reagovat

HI :D tak to je parádní kousek! Tlemím se :-)

7 Anči Anči | 21. března 2008 v 16:18 | Reagovat

Mer! Tebe zkazit! To by snad ani nešlo nemyslíš? Můj styl! Jo asi jo, moje prasárny se poznaj!:D...Dík!:D

Afgreki-:D..tlemíš se? to jsem ráda! zvláštní je, že když něco píšu....Sama se tomu nezasměju...zvláštní!:D...Díky!:)

8 Grey lady Grey lady | Web | 22. března 2008 v 15:17 | Reagovat

Hele, úchvatně perverzní a vtipné! A navíc - tohle by mne v životě nenapadlo. =D

9 šarlot šarlot | Web | 2. dubna 2008 v 17:25 | Reagovat

Oh my got! :D to je prostě neuvěřitelné. Chudáček Severusek, ještě by se nám utopis :D A s tou Minervou, no to mě dostalo.

10 luccy luccy | 2. dubna 2008 v 18:46 | Reagovat

kráása... hlavně minervy striptíz

11 Aikaterine Aikaterine | Web | 4. dubna 2008 v 19:32 | Reagovat

Takže, hodně jsem se u toho nasmála. Je to originální, tohle jsem ještě nečetla, hlavně Severus se poved.

12 Anči Anči | 5. dubna 2008 v 9:56 | Reagovat

Jůůůůůůůů děkuju vám moc! VŠEM!:D

Ale moc chválíte jako!:D

Co takhle nějaká kritika?:D

13 kachi kachi | Web | 20. dubna 2008 v 21:21 | Reagovat

ančinko......ty ses fakt typek!....kdyz tohle cet rida:D:D:D:D......achjo ja sem se u toho uuuplne mrte natlemila.....!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama