Crabbe versus ufňukaná Uršula-3.díl

12. března 2008 v 19:02 | Anči |  C&G
Tak konečně přihazuji další kapitolu! Nevím jestli se vám bude líbit no! Ale doufám, pevně doufám! že jo!:D:D
Poslední díl no! Tak kupu komentů prosím! Vždycky to posílí a potěší!:D
Myslim, že je to na mě docela dlouhý no! Přeji příjemné čtení!

Crabbe chodil po hradě jako tělo bez duše. V poslední době si s Goylem moc nerozuměl! Od tý doby co se Crabbe dozvěděl, že má dítě. Pořád přemýšlel jak mu to má říct. A nejhorší bylo, že když si spolu moc nerozuměli, že se jim začalo stýskat po společných večerech...Po společném pití jakési ,,bílé šťávy" po společném ,,cucání lízátka."
Crabbe chodil neustále na záchodky a chodil se dívat na svoje duchmimino! Bylo roztomilé! A začínalo se Crabbovi neskutečně podobat : Krátký kulatý nos, velké tlusté tváře, malá očka a co nejvíc začínalo být podobné..To byl pták. Jeho velikost se den ode dne zvětšovala.
Crabbe s Uršulkou přemýšleli jak se bude jmenovat. Ale Crabbe si stál za svým, že se bude jmenovat Goyle...Když už si nemohl ,,hrát" s opravdovým Goylem. Bude si hrát aspoň
s miminkem.
Crabbe byl neskutečně šťastný a nešťastný zároveň! Měl krásné dítě. Ale nerozuměl si s Goylem. To se musí spravit. Přemýšlel, když ho konečně napadlo jak se s ním usmířit. Trvalo mu to tři dny a tři noci přemýšlení. Zjistil, že přemýšlení je možná ještě víc namáhavé než dovádění s Goylem. Už se tak těšil až se to dá do pořádku. Doufal, že spolu budou navštěvovat malého Goyla. Že spolu...dva Goylové a Crabbe budou dovádět po večerech. Sexuální styk malých dětí je sice nezákonné. Ale jestli bude Goyle junior po tatínkovi. Určitě po tom bude toužit už od ranného věku.
***
Jeho nápad na usmíření byl celkem dokonalý. Všechno musel připravovat pěkně dlouho aby to stálo za to! Rozhodl se, že všechno se bude konat v komnatě nejvyšší potřeby.
Připravil si večeři při svíčkách. Kterou samozřejmě vařil sám. Uvařil báječné špagety po boloňsku, které má Goyle tak rád. A Crabbe byl za to rád. Protože Goyle dá se říct senior s pěknou, umatlanou, oranžovou držtičkou opravdu neodolatelně.
K tomu upekl svůj vlastní recept. A to buchty s tvarohem.(tyhle buchty neměly jakési ,,zvláštní účinky" - radši!)
Jeho buchty měl Goyle ze všech nejradši. Vždycky se jich nacpal k prasknutí, až se potom nemohl skoro ani hnout. Crabbe proto radši udělal z menší dávky. Pro jistotu. Aby si mohli pořádně zařádit.
Komnatu nejvyšší potřeby nechal zbarvit do rudě červené a růžové. Nechal tam udělat velkou bílou koženou sedačku posypanou červenými okvětními lístky růže. A k tomu stoleček na, který naaranžoval chody a láhev nejlepšího(ehm:D).........ročník 2000.
Nechal udělat velkou manželskou postel pro nadměrné velikosti. Přece jenom Crabbe i Goyle jsou tak ,,trošku" větší tělesa. A při svém dovádění by nemusela obyčejná postel vydržet. To už v prvním ročníku při prvním ,,seznamování" jim nenávratně křupla postel. Takže jim musel Brumla vyčarovat postele pro nadměrnou váhu...a když jim je vyčarovával..Tak se na ně trošku významně podíval.. Ten Brumbál stejně pozná všechno!
Dále tam nechal udělat koupelnu kdyby náhodou se jim zachtělo se jít vykoupat...Samozřejmě, že nechal udělat veeelikásnkou vanu plnou horké vody a pěnou voňavou po...ehm.ehm.
Všichni si asi dokážeme představit jak tento pokoj nádherně vypadal..Crabbe se sebou byl nadmíru spokojený. Takovou večeři při svíčkách si přesně představoval.
Koupí mu ještě kráásný tanga s kačenkama...Ty vždycky chtěl...
Teď ještě zbývá vyřešit jak tam Goyla pozvat. No i když on to nebyl zas až takový problém. Goyle je totiž stráášně romantický tip. Takže jakmile uslyší, že ho Crabbe zve na romantickou večeři při svíčkách. Hned vyletí a naštráduje si to tam.
Tak se tedy Crabbe rozhodl napsat mu romantický dopis:
Ahoj Goyle! Miláčku!
Vím, že mezi námi to teď není zrovna fajn. Ale rád bych tě pozval na usmířenou. Na romantickou večeři při svíčkách! Přijď v sobotu v sedm hodin před komnatu nejvyšší potřeby.
S láskou Crabbe.
Tak tedy Crabbe odeslal svoji nadrženou sovu. Proč nadrženou? Protože vždycky když k někomu přiletěla začala ho ošukávat. Jednou takhle přiletěla k Mc Gonagalový, připlácla se Minervě na hlavu...A už to jelo.
Tak tedy vyslal svoji sovu a vytratil se z pokoje. Než vylezl Goyle z koupelny se vytratil. Aby přiletěla tak akorát. A on tam nebyl.
***
Přesně v sedm hodin se sešli chlapci před Komnatou nejvyšší potřeby. Pozdravili se a mlčky vešli do romanticky sladěné místnosti.
Jakmile Goyle uviděl tu nádheru. Vyjekl úžasem. A když uviděl boloňské špagety, přišel ke Crabbovi a dal mu obrovskou mlaskavou pusu na tvář.
,,Jééééé Crabbe! To je tak romantický!" Vyjekl šťastně Goyle a nenechal se pobízet a posadil se na sedačku.
,,Povedlo se mi to viď?" Pochválil se Crabbe a sedl si vedle něj.
Vyzval ho k jídlu a jenom sledoval jak se mu špagety pleskají o tvář....Sám se pustil do jídla. A byl šťastný.
Zvláštní bylo, že spolu vůbec nekomunikovali. Každý se bažil pohledem na druhého. Nejspíš už se těšili na to jak na to vlítnou. Ale Crabbe musel ještě Goylovi říct o Goylovi junioru. Zkusil navázat kontakt.
,,Tak jak ti to chutná?"
,,Moc je to výborné!" Huhlal Goyle s plnou pusou. Až mu těstoviny začaly padat z pusinky.
,,Musím ti něco říct Goyle!" Začal Crabbe. Ještě nikdy nebyl takhle v rozpacích. A to ani ne když poprvé viděl Goylův stožár.
,,Anooo, Crabbíčku? Že mě miluješ? Ale vždyť to já tebe taky!"
,,Mám dítě!" Vybalil to na něj Crabbe.
,,Cože? To je úžasné"! Plácnul Goyle. Aniž by si uvědomil co právě řekl!
,,Opravdu? To mi spadl kámen za srdce. Jsi úžasný!" Skočil po Goylovi Crabbe a začal ho líbat. Až se začal dusit.
Goyle se zatvářil ohromeně, ale začal se tvářit trošku smutně. Protože mu docela rychle došlo, že ho Crabbe podvádí.
,,Ty mě podvádíš? S kým to máš?" Kňoural Goyle.
,,No s Uršulou! A Pojmenovali jsme ho po tobě! A tyk pro tebe mám dárek!" Vytáhl šťasně z kapsy tanga s traktůrkama. Jakmile je Goyle uviděl. Zapomněl na dítě a rozzářil se radostí a skočil po Crabbovi a začal ho zamačkávat do sedačky.
,,Ještě tady mám tvarohový buchty, který máš tak rád!" Prohlásil Crabbe když se uvolnil s kamarádova sevření.
,,Ty jsi tak úžasný Crabbe! Miluju tě!" Vyznal Goyle lásku svému příteli a jeho tvář se zbarvila do ruda. Vypadal podobně jako všechno okolo.
,,Já tebe taky."
Obejmuli se a mačkali se k sobě. Crabbe byl ráda, že se usmířili a pevně ho držel. A Goyle když přes Crabba viděl buchty. Začal je do sebe rvát. I přes to, že se pořád drželi.
Když všechno snědli a byli šťastní. A šli se vykoupat do obrovské vany...Kde si krásně ,,zadováděli" a ,,vycákali skoro všechnu vodu."
S chutí ulehli do hajan kde se chvilku ,,povídali" a ptáčci si pěkně zaštěbetali. Usnuli a byli rádi, že jsou spolu a mají se rádi.
V budoucnu spolu chodili navštěvovat malého Goyla...A taky si spolu ,,užívali"
Ano bylo to tak! Goyle byl po tátovi a po strýci!
*****
KONEC
*****
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miraella Miraella | Web | 12. března 2008 v 21:53 | Reagovat

Nadměrná tělesa, to tedy ti dva opravdu jsou...:D:D:D Nadržená sova! Anči, já z tebe padnu!!! A zrovna chudince Minervě ji připlácnout na obličej... ale dotaz! Mají ptáci ptáka?! Já jsem v přírodopisu na štíru... tohle mi fakt uniklo:D A kdyby, do jaké dutiny ten pták toho ptáka šoupal? Nebo to byla samice a uspokojovala se o Minervin nos, nebo... Ach bože, fuj! Nechutná Mia, nechutná!!! Ale ne víc než ty a tvoje povídky, to je fakt vrchol absolutní zhůvěřilosti a prasáren:D:D:D:D Nagebila jsem se hrozně moc:D a koukej bejt vděčná za ten dlouhej koment! Divím se, že jsem schopna ho v po tomhle vůbec sepsat :D:D:D

2 Jasane Jasane | E-mail | Web | 13. března 2008 v 13:32 | Reagovat

Jejda... To je mazec! Strašně se ti to povedlo! Upe vážně nádhera... Romantika nadevše!:) Strááášně krásné!!

3 Merisa Merisa | Web | 13. března 2008 v 18:22 | Reagovat

Tak tohle bylo dokonalý :D:D U tvých povídek se vždycky směju a u týhle to platí obzvlášt :D Skvělý od začátku až do konce ;) Dokonce tam sedí i ty nadržený pasáže, prostě bomba! ;D Akortá škoda, že je to jenom trilogie :( *teď přemýšlí, jestli tě má poprosit o novou povídku* :)) A po dnešku, kterej fakt nestál za nic, je to rozhodně změna k lepšímu :)) A malej Goyle může být štastnej, že se o něho starají takoví super rodiče jako Grabbe a Goyle Senior a k tomu ještě uršulka! :D

4 Anči Anči | 14. března 2008 v 18:11 | Reagovat

Mia - No to ti dva jsou no! Ják padneš?:D...no dobře no!

Pták sice ptáka asi nemá, ale prostě tady u mí povídky jo!:D....a nebyla to samice, ale samec..:D..a do pusy no!:D:D...díky no!:D...sakra..*asi jsem fakt prase co?* Díky!:-*

Jasane - :D..no jo romantika v podání Crabba a Goyla!:D..díks!:D

Merisa - :D...díky! Nj...Byl to účel! Sice mi tahle povídka a zvlášt tenhle díl moc vtipnej nepřišli..No ale to je jedno!:D..a klidně popsros! Ale doufám, že vás to neomrzí!:D

5 šarlot šarlot | Web | 2. dubna 2008 v 17:15 | Reagovat

Ty jo, tak to byla teda nadměrná ptákovina :D To se snad ani jinak říct nedá :D Máš teda štěstí, že jsem se najedla před tou povídkou, páč jinak by asi něco skončilo na klávesnici, samozřejmě smíchem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama