Aspoň část z mé hlavy

3. července 2009 v 12:23 | Anči
Tak, jak jen začít?

Asi tím, že jsem ,,úspěšně" dokončila základní vzdělání. Jak ironický, sakra.
Víte, i přes to, že si právě říkám, že dosáhnu o prázdninách konečně klidu, je to jaksi přetvářka.
V úterý jsme měli vysvědčení, poslední den s mojí, teď už bývalou třídoou, a já si myslela, že se budu topit v slzách, fakt.
A já se místo toho pomalu nemohla přestat smát. Asi mi to ještě nedošlo. Po prázdninách se rozejdeme na střední školy a mě jakoby to ani nezamrzelo. Tak jsem asi vypadala.
Jestli jsem se konečně naučila skrývat svoje city? Pochybuju.
My, naše třída, teď už vlastně bývalá, jsme se tak nějak navzájem dost oblíbili, to je docela logický. Já je mám všechno moc ráda a asi jsem i chtěla brečet, ale ono to nějak nešlo.
A pak když jsem vyšla ze školy, seděla tam moje nejlepší kamarádka a já k ní šla a začly mi téct slzy. Věděla jsem proč si sebou vzít černý brýle. Přišla jsem, prohlídla si jí, a uvědomila jsem si, že to ona mi bude každý den chybět na školních chotbách.
Tak nějak jsem se podívala na tu malou oranžovou budovu základní školy, kde je na druhém stupni sotva šedesát žáků, spojenou ještě s dvěmi odděleními školky, zubařkou a dětskou doktorkou a říkala jsem si, jestli je vůbec možné, že se do téhle školy už jako žák nikdy nevrátím. Jestli až si to budu 1. září mířit na gympl, jestli se nespletu a nepůjdu sem.
Ve třídě nás bylo 17. S některými z nich jsem chodila už do školky a pak společně devět let do školy. Tak moc se mi zakořenili, že si neumím představit, že je nebudu každý den vídat v šatnách, že mě každý den tihle lidé nerozčílí.
Ale co. Prostě MUSÍ občas něco skončit a MUSÍ něco začít. A tak 1. září nastoupím na mnou obáváné gymnázium. Jestli přežiju první pololetí, tak snad musím přežít všechno.:D
Dneska máme rozlučák na místním koupališti, jestli se neutopím, gratulujte mi.:D
______________________

Víte, abych vám vysvětlila, proč už si vlastně tohohle blogu nějak nevšímám. Já, nebudeme si nic nelhávat, jsem na povídky nikdy nebyla. A i když jsem jich pár napsala, jejich kvalita nebyla utěšující. Ale to jde stranou, tohle je věc, která jde vymakat. V posledních pár měsících jsem na počítač takřka nazašla. Do začátku června jsem měla internet v mobilu, takže jsem se občas objevila na icq, tím pádem jsem neměla skoro ,,důvod" sem jít. Přestala jsem mít chuť něco dělat, přestalo mě to bavit. Přijde mi, že tahle éra pro mě končí a nastupují další. Asi to není jako dřív, když jsem začínala, byla tu taková dychtivá atmosféra, všude okolo. Přijde mi, že ač se snažíme, nějak to skomírá. Já nechci, ale můj blog se stává minulostí, svědčí tam i jen to, že ta návštěvnost, která byla vždycky příšerná, hrozně rychle klesá a já už ani vám nemůžu mít za zlý, že sem nechodíte, protože co byste tady asi tak vykoukali.:)
Abych vám řekla pravdu, pro mě byl blog jako modla. Chodila jsem sem říct své zážitky, svoji pubertu jsem vnukávala do povídek s Crabbem a Goylem, och mí milí zlatí, zasloužili by se ještě nějakou tečku na závěr, možná se k nim ještě časem dostanu.
A hlavně, našla jsem tady přátelé, a i když jich není zas tak moc a já mám strašnej pocit, že se mi ztrácí, vím, že kdybych potřebovala, tak sem přijdu, nebo spíš na jejich blogy, napíšu jim na icq, a dostane se mi ,,pomoci." Nevím, jestli mě chápete přesně tak, jak vám to chci říct, ale vy, lidé internetového světa, jste mi dali hrozně moc. Tady nepanuje přetvářka a i když jsme si všichni cizí, jsme si neuvěřitelně blízcí. A já na tohle nikdy nezapomenu, protože to pro mě hrozně moc znamená.
Mám vás upřímně ráda. Vy, kterým tohle vyznání patří, o sobě určitě víte, že je to právě vám.

______________________

Víte co to je žárlivost, že ano?:) Je to hrozná svině. A ještě víc mě to sere, protože je i ve mně.
To nejlepší je divný slovo, ale moje kámoška, o který jsem tady už mluvila, byla vždycky moje, trávlily jsme spolu spoustu času a vždycky jsme si hodně rozuměly. Když řeknu jedna duše ve dvou tělech, sedí to jak ulitý.:) A ona si našla kluka, mého spolužáka, nikdy jsem o něj nejevila zájem a tak se nedivte, že v tu ránu jsem ho nějak ,,přestala mít ráda." On se dá říct, mi ji vzal a ne že by to mě štvalo, spíš mě to mrzí. A tak jsem v poslední době asi nějaká divná nebo co, protože vím, že nejsem v jejím světě ta ,,nejmilovanější," jak jsme si říkávaly. No co, vždyť říkám, něco končí a něco začne.
______________________

I když to tady je, jak když není. Pokusím se vám teď o prázdninách trochu víc věnovat. Snad to trošku oceníte.
Doufám, že vás moje povídaní aspoň trošku zaujalo, protože já jsem tohle všechno někomu říct potřebovala.

Užívejte si prázdniny, nejvíc, jak jen to jde.:)

Vaše Anči.:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rony Rony | Web | 3. července 2009 v 13:41 | Reagovat

My jsme končili v pondělí...a já jsem dala poprvé v životě upřímně najevo to, co jsem cítila. Slzy už mi tekly, když jsem vstoupila do městského úřadu...a většinou se mi před ostatními dařilo a pořád daří skrýt, co cítím..ale tentokrát jsem tu masku přetvářky nechala doma.

Blog pro mě byl dřív něco podobného, jako pro tebe, ale co si budeme povídat...teď to začíná skomírat snad všude...
Jsem vděčná za to, že jsem diky blogovému světu měla možnost poznat tebe, mám tě vážně moc ráda. A mimochodem - já jsem chodím skoro každý den, jestli něco nového čistě náhodou nepřibylo =)

Žárlivost je svině :) Já jí ale momentálně prožívám opačně, než ty. Věnovat se oboum je těžké..

Celé prázniny jsem (asi) doma, takže mám v plánu se blogu taky věnovat..a těším se na tvoje články :):-*

2 Lenka Lenka | E-mail | Web | 4. července 2009 v 16:08 | Reagovat

K dokončení základního vzdělání gratuluji=))
Jinak, užij si prázdniny, měj se fajn, přežij ve zdraví, a brzo se ozvi=))

3 Anči Anči | Web | 5. července 2009 v 17:43 | Reagovat

Rony: moc ti děkuju, obě jsme ve stejné situaci, takže se chápeme..já až si to pořádně uvědomím, tak taky začnu brečet.:) To není slabost.:)
Dík za krásný koment, jsem ti vděčná.:)
Lenka: taky si užij prázdniny.:)

4 Kristin Kristin | Web | 6. července 2009 v 13:43 | Reagovat

Koukám, že blog používáš úplně stejně jako já. Všimla jsem si, že jsem začala psát vždycky, když jsem ze sebe potřebovala něco dostat. Radost, hlavně smutek, prostě se " vypovídat " :).Stejně tak jak jsem minimálně 8 měsíců na ten blog kašlala, tak jsem se teď vrátila .. ale jak se znám, tak mi to zase nevydrží.

Nejlepší na tom ale je, že napíšu článek a můžu si být jistá tím, že alespoň jeden človíček mi článek okomentuje, poradí a nebo mi vrátí optimismus do žil. A tím človíčkem jsi ty ! :) A za to já jsem až nezdravě vděčná .. na tobě je skvělé právě to, že s tebou člověk může počítat, že mu pomůžeš .. a to umí hodně málo lidí.

Jako třída jsme skvělí a prostě tak zůstaneme. Mám Vás všechny moc ráda :-*

K žárlivosti .. ty víš, co si zrovna o kyslíkoj myslím :). Je to kámoš a proti němu nic nemám, nemám taková důvod jako ty, že :D. Ale na druhou stranu, ne vždycky mi sedí .. takže tě chápu :). Tohle by prostě cítil každý, takže bych si být tebou s tím vůbec nedělala hlavu =)

Těším se, jak z tohodle blogu uděláš zase centrum dění a já se budu moct smát tak, že zase budu mít díry ve stolu :D.

Tyhle prázdniny si prostě užijeme, protože jsou jen naše! :)
Mám tě mooc ráda !! :-*=)a nikdy nezapomenu na všechny zážitky, chrochtání a blbosti. Ať žije Mělník !! :):D

5 janina009 janina009 | Web | 8. července 2009 v 18:12 | Reagovat

hezký blog nechceš sbéčit :)

6 Aduš Aduš | 23. července 2009 v 19:59 | Reagovat

Máš to tu moooooooooooooooooooooc hezké!!!!A neboj na tom gymplu to bude super!A za rok??Budeme spolu určitě (někdy)jezdit do školy nebo ze školy:) Proč si taky myslíš že chci jít do Pce??:D:D:D:D:D

7 Aduš Aduš | 27. července 2009 v 15:38 | Reagovat

Tak jsem si to konečně dočetla.Víš chtěla bych se ti za to moc omluvit!byla jsem hrozná!Já vím muselo to být pro tebe hrozně těžký!Hrozně moc doufám a přeji si,aby bylo takových krásných dnů s tebou jako včera ještě nekonečně mnoho.JEŠTĚ JEDNOU PROMIŇ A DĚKUJU:* MÁM TE STRAŠNĚ MOC RÁDA

8 šarlot šarlot | Web | 3. srpna 2009 v 16:29 | Reagovat

Konečně jsem si přečetla tenhle článek a myslím, že jsem ráda, že nečtu tak úplně pomalu, protože jinak by mi to všechno asi došlo :(.

9 Holkáá xD Holkáá xD | 17. listopadu 2009 v 13:52 | Reagovat

To je hezký .. =o**

10 lady-good lady-good | Web | 7. června 2010 v 15:03 | Reagovat

ahoj,nevis jak se sprátelují blogy???a nesprátelis blog mam teprve krátce ale jukni a napis koment jestli spráteliš nebo ne a jak děkuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama